Loading color scheme

Oferta

Domki w Bieszczadach blisko Soliny

Do państwa dyspozycji oddajemy dwa w pełni wyposażone domki letniskowe wraz z terenem rekreacyjnym.

Wyposażenie: salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchnia, czajnik itp.), łazienka, 2 pokoje/sypialnie, TV, internet WiFi

Na terenie posesji: taras ze stołem i krzesłami, duży parking na zamkniętym terenie z oświetleniem, altanka oraz grill, miejsce na ognisko, miejsce na siatkówkę, plac zabaw, piaskownica, huśtawka, zabawki.

Naszym plusem jest położenie. Mała odległość od miasta, a jednocześnie bliskość zalewu solińskiego, a także na miejscu spokojne miejsce dla ludzi szukających wyciszenia.

Domki położone są w Bieszczadach nad rzeką Hoczewką, na trasie w kierunku do Cisnej, Wetliny, na Połoninę Wetlińską i Caryńską. Do Polańczyka i Soliny, nad Zalew Soliński jest zaledwie kilkanaście kilometrów.

Rzeka Hoczewka jest bogata w ryby, zwłaszcza w Pstrąga. Jest systematycznie zarybiana przez ekologów i wędkarzy, więc jeśli jesteś pasjonatem wędkowania, to możesz skorzystać i odpoczywając oddać się swojemu hobby.

Jeżeli lubisz spacery po lesie i zbieranie grzybów, to lasy w Bieszczadach są do tego idealnym miejscem.

W pobliżu znajduje się Muzeum Przyrody i Łowiectwa, a miejscową historię najlepiej przedstawi pasjonat, były nauczyciel, malarz, rzeźbiarz i gawędziarz, miło przywita wszystkich gości. Warty uwagi jest zbiór przedmiotów innego nauczyciela, pasjonata kultury łemkowskiej, mieszkańca pobliskiego Myczkowa.

Bardzo ciekawym i godnym polecenia miejscem w pogłębianiu miejscowej historii i etnografii jest Skansen oraz Muzeum Historyczne w Sanoku. Skansen to jeden z największych tego typu ośrodków w Europie, natomiast w Muzeum Historycznym można znaleźć m.in. zbiór ikon czy największą na świecie kolekcję prac Zdzisława Beksińskiego. Znajdziesz tu też unikalne obiekty sztuki sakralnej wielu wyznań.

Bieszczady i Pogórze Karpackie to nie tylko Polska. Bardzo łatwo można dojechać na Słowację czy też na Ukrainę. Wycieczki do Lwowa organizowane są przez miejscową agencję turystyczną w Lesku. Oferuje ona też wiele innych atrakcji jak np.: quady czy wyprawy traperskie. Godne polecenia są loty szybowcem na Weremieniu oraz w Bezmiechowej Dolnej. Niesamowitą atrakcją dla dzieci i dla dorosłych jest Bieszczadzka Ciuchcia w Majdanie.

Idealne miejsce dla astronomów i astrofotografów


Niebo nad naszymi domkami jest naprawdę ciemne, dzięki czemu chętnie odwiedzają nas miłośnicy astronomii i astrofotografii.